promocja

Emolium emulsja do kąpieli 750ml

Emolium emulsja do kąpieli 750 ml – nowa wielka pojemność w mega cenie 39,99zł!

Od pewnego czasu niemowlaki poleca się kąpać w emolientach aby ich skóra była odpowiednio natłuszczona i nawilżona. Z tego powodu rodzice kupują wszelkiego rodzaju produkty natłuszczające do kąpieli. Od dawna jednak numerem 1 jest emolium.

Każdy rodzic wie, że najlepiej dbać o skórę dziecka i pielęgnować ją codziennie, aby uniknąć nieprzyjemnych problemów skóry, które mogą być powodem nieustającego płaczu dziecka. Zabezpieczenie skóry przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych to podstawa pielęgnacji zwłaszcza okolicy pod pieluszką.

Sucha skóra = problemy

Kiedy skóra niemowlaka zrobi się sucha, to będzie łatwiej dochodziło do podrażnień. Brak bariery na skórze powoduje szybsze powstawanie odparzeń, podrażnień i różnych dolegliwości, których chcemy oszczędzić maluszkom. Codzienne kąpiele, chociaż niekoniecznie wskazane, mogą powodować naruszenie płaszcza hydrolipidowego skóry maluszka. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zapobieganie przesuszeniom poprzez dodanie emolientów do wody w kąpieli. Teraz możesz skorzystać z promocji i kupić prawie dwukrotnie większą pojemność emolium emulsja do kąpieli 750ml za 39,90zł KUP TUTAJ

Emolium emulsja do kąpieli 750ml moja opnia

Jeśli stosujesz ten preparat dla siebie lub swoich dzieci, warto zaopatrzyć się w tę wersję w powiększonej pojemności. Takiej promocji nie było, a to prawie 50% taniej! Rodzice bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat tego produktu, chociaż ja osobiście stosowałam ją 2 lata temu, uważam że warto. Ułatwia to pielęgnację skóry maluchów po kąpieli, bo często nie ma już potrzeby smarowania skóry dodatkowo balsamami.

I żeby nie było, skóra mojego dziecka wymagała bardzo wiele uwagi i pielęgnacji. Prawda jest taka że wymaga tego do dziś, bo po dziś dzień mamy problem z egzemami, wysypkami i podrażnieniami. Wielokrotnie stosowaliśmy różne emolienty i emolium emulsja do kąpieli była całkiem sensownym rozwiązaniem. Zwłaszcza dla nas, gdy moje dziecko nie lubiło się smarować po kąpieli. I gdzie jest sprawiedliwość, bo ja nigdy nie kupiłam w takiej promocji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *