#nieludzkitop, niemowlę, noworodek

Chusteczki nawilżane #nieludzkitop

Chusteczki nawilżane przeznaczone do pielęgnacji skóry. Nawilżane chusteczki są zarówno do demakijażu, peelingujące jak i do skóry dzieci. Dziś skupię się na chusteczkach nawilżanych dla dzieci.

Do czego ich używać?

Spokojnie takich chusteczek możesz używać do pielęgnacji pupy oraz okolic intymnych podczas zmiany pieluszki. Możesz także wycierać nimi buzię po jedzeniu, ręce w trakcie spaceru czy wysmarkać w nią mały nosek.

Czy są tylko dla dzieci?

W teorii jak i w praktyce wszystko co jest przeznaczone dla dzieci mogą ze spokojem stosować również dorośli. Tak samo jest z chusteczkami nawilżanymi.

Jakie chusteczki nawilżane wybrać?

Każdy wybierze swoje, najlepiej przetestować kilka marek aby mieć swoje zdanie. Poniżej dam Wam kilka rad na co zwracać uwagę.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie:

  • skład – im krótszy tym lepszy.
  • zawartość PEG, SLS, konserwantów – nie powinny ich zawierać.
  • sposób otwierania/zamykania – od niego zależy żywotność opakowania, jak wyschną możesz wyrzucić je do kosza.
  • nawilżenie – nie powinny być zbyt mokre bo płyn będzie ciekł po rękach lub zostanie piana na skórze. Ani nie powinny być zbyt suche bo wtedy jedną chusteczką nie umyjesz zbyt wiele.
  • zapach – dla każdego coś dobrego więc każdy powinien wybierać pod siebie zapach, zużywa się tego dużo więc wącha się tego równie dużo. Najlepiej gdy nie pachną zbyt mocno, nie powinny mieć dodanych perfum do środka, bo fragrance w inci może powodować uczulenia.

Które chusteczki nawilżane są najlepsze?

Moim topem są chusteczki nawilżanie Waterwipes. Mają 99% wody i reszta to ekstrakt z grejpfruta. I nic poza tym. Świetnie myją, nie uczulają i są długo mokre ale płyn nie ścieka po łokciach.

chusteczki nawilżane Waterwipes to #nieludzkitop

NIELUDZKADZIEWCZYNA.PL

Nie masz dziecka więc nie potrzebujesz?

Nie wierzę, każda kobieta potrzebuje takich chusteczek zarówno w aucie, w torebce jak i na szafce nocnej kiedy moc nas opuści i grozi nam spanie w makijażu. Waterwipes nie raz nie dwa ratowały też moje buty przed ważnymi spotkaniami 😉

Sprawdź również ranking chusteczek nawilżanych.

sprawdź dodatkowo

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *