cellulit, nowość

Cellulit pożegnaj dziada + nowość 2019

Cellulit to zmora już nie tylko każdej kobiety ale i dziewczyny. Powstawanie w bardzo młodym wieku cellulitu jest efektem nie tylko niezdrowego trybu życia ale także niezdrowego środowiska w którym żyjemy.

Jak to wygląda?

Określany jest jako skórka pomarańczowa, jednak wraz z rozwojem zamienia się w grudki lub górki i doliny widoczne na skórze.

Lokalizacja

Pojawia się w miejscach gdzie jest dużo tkanki tłuszczowej np. na nogach, udach, pośladkach. Występuje dużo częściej u kobiet.

Jak się pozbyć cellulitu z ud?

Sam krem nie wystarczy!

Jeśli zastanawiasz się jak pozbyć się cellulitu na udach, to nie zaskoczy Cię pewnie że będzie to ciężka i nierówna walka. Najlepszym działaniem jest kompleksowe działanie dieta+ćwiczenia+suplementacja+masaż. Ale jest jedno ćwiczenie które gwarantuje szybkie efekty o nim poniżej.

Cellulit jak się pozbyć dziada?

Musisz uzbierać całą masę broni przeciw dziadowi:

Szczotka na cellulit do szczotkowania na sucho – oprócz peelingu wykonasz również szybki masaż i przyśpieszysz przepływ krwi i limfy. Może być np. Lullalove lub Aromatherapy.

Masażer na cellulit do masażu na cellulit – niezbędny w walce, przyśpiesza odprowadzanie nagromadzonej limfy oraz toksyn. Możesz zakupić bańki chińskie na cellulit albo masażer ręczny pod prysznic. Proponuję Elancyl Slim Massage albo Beurer masażer antycellulitowy CM50.

Ćwiczenia na cellulit ud – podstawa!!! Bez ruchu nie osiągniesz zadowalających efektów. Poniżej podaję najlepsze ćwiczenie na cellulit.

Suplement – nowość 2019 od Elancyl Slim Design kapsułki 3w1 wspomagające proces wyszczuplania [ Elancyl Slim Design Perte de pods gelulue minceur ]. Jeszcze nie testowałam, ale z pewnością będzie działał kompleksowo na wyszczuplanie. Poza tym popularne są:

Dobry krem na cellulit – substancje w nim zawarte przenikają (w skromnym stopniu) do skóry i usprawniają usuwanie toksyn, wody oraz mogą przyśpieszać usuwanie tłuszczu z komórek. Jednak sam krem nie spali tłuszczu. Jeśli tak piszą na opakowaniu, nie wierz im.

Z preparatów które cieszą się największą popularnością na ceneo mamy do wyboru:

Jak zwalczyć cellulit na nogach, cellulit na pośladkach?

Najszybciej widoczne efekty i rezultaty osiągniesz przez ćwiczenia ze sztangą. Konkretnie na usuwanie cellulitu z ud wpływają przysiady ze sztangą. Efekty są natychmiastowe.

Zabieg na cellulit. Wystarczy?

Jeśli wciąż nie wiesz jak usunąć cellulit lub boisz się ze sama nie dasz rady lepiej idź na zabieg na cellulit. Kosmetyczki i lekarze wiedzą jak zwalczyć cellulit zabiegami [mezoterapia cellulitu albo drenaż limfatyczny albo zabieg z użyciem światła IR].

Pamiętaj jednak, że najszybciej usuniesz dziada przez spalanie tłuszczu. A to zapewnia wysiłek fizyczny połączony z redukcją [dieta].

Co jest najważniejsze?

Pamiętaj:

kompleksowe i konsekwentne działanie to podstawa sukcesu

NIELUDZKADZIEWCZYNA.PL

dieta+ćwiczenia+peeling+masaż+krem+suplementacja

Jaka dieta antycellulitowa jest najlepsza? O tym wkrótce.

sprawdź dodatkowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *